Number of items: 444
1427709
15902
294
Other collectibles
1 000 HUF
1542072
15903
294
Other collectibles
1 000 HUF
1541926
15904
294
Other collectibles
Ifj. Hegedűs Sándor: Déli fjordok. (Dalmátia álomképekben.) Bp., 1901, Athenaeum. Átkötött egészvászon-kötés, egészoldalas feket-fehér fotókkal illusztrálva , ex libris-szel. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták.
2 000 HUF
1542077
15905
294
Other collectibles
Ifj. Hegedűs Sándor: Vesztett Csata. Bp., 1906, Rákosi Jenő. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző hugának Hegedűs Rózsának az ex libris-szével, és névbejegyzésével.
2 000 HUF
1541002
15906
294
Other collectibles
Márai Sándor: Kassai őrjárat. Bp., 1941, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval. Első kiadás. Hegedűs Rózsa, Jókai Jolán lányának ex libris-szével és bejegyzéseivel az elülső előzéklapon.
3 000 HUF
1473925
15907
294
Other collectibles
1 000 HUF
1559569
15908
294
Other collectibles
Somogyi István: A szabadkőművesség igazi arca. Bp., 2000, Gede. Reprint! Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1507108
15909
294
Other collectibles
Hésziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1521060
15910
294
Other collectibles
Széchenyi napjai. Szerk.: Csery-Clauser Mihály. Bp., é. n., Rózsavölgyi. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1559650
15911
294
Other collectibles
Dr. Hajnal István: Ingatlanfejlesztés Magyarországon. Bp., 2000, BME. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1560064
15912
294
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Örkény István: Babik. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
1546948
15913
294
Other collectibles
Arabok. Irodalmi és politikai antológia. Szerk.: Benczik VIlmos. Bp., 1976, Kozmosz. Papírkötésben, jó állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035