Number of items: 444

Dóczi Lajos: Vegyes párok. Színmű. Budapest, 1889, Ráth Mór. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
16046.

2 000 HUF
5,18
5,71
16047.

1 000 HUF
2,59
2,86
16048.

1 200 HUF
3,11
3,43
George Tabori:  A köd mögött. Bp. 1947. Anonymus. Hozzá a kissé sérült papír védőborító.
16049.

2 000 HUF
5,18
5,71
16050.

2 000 HUF
5,18
5,71
16051.

5 000 HUF
12,95
14,29
Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16052.

800 HUF
2,07
2,29
16053.

8 000 HUF
20,73
22,86
16054.

4 000 HUF
10,36
11,43
16055.

3 000 HUF
7,77
8,57
16056.

3 000 HUF
7,77
8,57
16057.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF