Szellemi kincstár. Szerk.: Ihász Gilbert. 1-5. köt. [Bp.], é. n., Havi Füzetek Kiadóhivatala. Kopott, díszes vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
A protestántizmus Magyarországon I. rész. S. Szabó József: Történeti és helyzetrajz. II. rész. A protestáns szellem hivatása a Magyar Nemzet életében. Szerk.: Dr. Vida Gyula. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
Ambrus Zoltán: A kritikáról. Genius Könyvtár 17. Budapest, é.n., Genius Könyvkiadó Rt., 101 p. Kiadói papírkötés. Kissé megviselt állapotban, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal, sérült kötéssel.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.