https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Number of items: 444
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1084798
16166
294
0
3800
Other collectibles
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1362896
16167
294
0
800
Other collectibles
Csoóri Sándor: A tizedik este. Budapest, 1980, Magvetői Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kiadói borítóban.
The item is not available
1410144
16168
294
0
1400
Other collectibles
Nyírő József: Az én népem. Budapest, 1936, Révai. Kiadói félhalina kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1427654
16169
294
0
1000
Other collectibles
Halassy-Nagy József: Ember és világ. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1319060
16170
294
0
1200
Other collectibles
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1473911
16171
294
0
2000
Other collectibles
John Buchan: A fekete császár. Fordította Dr. Turchányi Tihamér. Azary Prihoda Alajos eredeti rajzaival. Bp., 1922, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói viseltes illusztrált papír védőborítóban. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1473864
16172
294
0
2000
Other collectibles
Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1474053
16173
294
0
1400
Other collectibles
Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1474044
16174
294
0
1400
Other collectibles
Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1362885
16175
294
0
1000
Other collectibles
Surányi Miklós: Trianoni páva - A gyujtogató. Surányi Miklós Műveinek Emlékkiadása I. Budapest, 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Számozott, 381. példány! Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, 162+87 p. A gerince sérült, viseltes!
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1458155
16176
294
0
1000
Other collectibles
Huron's Check Book 6000. Szerk.: Salamon Gábor, Zalotay Melinda. 1993, Biográf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1429147
16177
294
0
1800
Other collectibles
Szilágyi Géza: Neked írtam. Budapest, 1911, Deutsch Zsigmond és társa. Kiadói egészvászon kötés, picit foltos gerinccel. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment