16037.
294. Closed Online auction
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel.