16089.
294. Closed Online auction
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.