15935.
294. Closed Online auction
2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Szemere György: Magyarország Amerikában. Humoros regény. A képeket rajzolta Édes Gyula. Bp., 1907, Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Ujságvállalata. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, foltos lapokkal.