15934.
294. Closed Online auction
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Viharos-Gerő Ödön: Két világban I-II. (Egy kötetben.) Bp., 1905, Franklin. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Jó állapotban.