30565.
294. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
2 800 HUF
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~7,83g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,32g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,57g/0.835/22x37mm) a három együtt eredeti, sérült tokban T:2,2- patina