10546. 294. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
0 HUF
Vadász Endre (1901-1944): Jó étvágyat!, humoros alkalmi kisgrafika, színezett rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 8×8 cm
Photo of the item taken by : ekb