Ex libris - small-graphics
Number of items: 55
1419262
10536
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm
1 000 HUF
1542922
10537
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Selmeczi-Skonda Károly (1912-1987): Irredenta ex libris Déry Ernőné. Fametszet, papír, jelzett, dúcon, 7×6 cm
1 400 HUF
1542910
10538
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Selmeczi-Skonda Károly (1912-1987): Erotikus ex libris Réthy István. Fametszet, papír, jelzett, dúcon, 13×9 cm
2 000 HUF
1562133
10539
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Sokol jelzéssel: Erotikus ex libris. Elsner. Klisé 9x11 cm paszpartuban
1 000 HUF
1418868
10540
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Takács Dezső (1933-): Iskolai ex librisek (3db). Linó, papír, jelzett a linón, 9×8-11×9 cm
1 000 HUF
1419234
10541
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm
1 200 HUF
1558818
10542
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): 5 db alkalmi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzettek, különböző méretben
5 000 HUF
1558826
10543
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): 2 db alkalmi kisgrafika, fametszet, papír, jelzettek a fametszeten, különböző méretben
1 800 HUF
1558824
10544
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): 10 db ex libris, fametszet/linó/klisé, papír, jelzettek a dúcon, különböző méretben
3 000 HUF
1558814
10545
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): 6 db ex libris, linó/fametszet, papír, jelzettek, különböző méretben
4 000 HUF
1563446
10546
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): Jó étvágyat!, humoros alkalmi kisgrafika, színezett rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 8×8 cm
1 400 HUF
1563454
10547
294
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vadász Endre (1901-1944): 4 db ex libris, köztük judaika is, fametszet, papír, jelzettek a fametszeten, különböző méretben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m