Books: Architecture, Art

Number of items: 133

Barátom, Picasso. Juan Gyenes fényképes emlékezései. Szerk.: Marosi László. Bp., 184, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15354.

1 000 HUF
Beaupré Miller, Olive: Little Pictures of Japan. Chicago/Toronto, 1925. The Book House for Children. Mesék egész oldal illusztrációkkal. Egészvászon kötésben, kopásokkal / Tales with page illustrations, iIn full linen binding with some wear.
15355.

3 200 HUF
8,65
9,41
16
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.  191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /  With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
15356.

10 000 HUF
27,03
29,41
Pittori ungheresi in Italia (1800-1900). Szerk.: Hessky Orsolya. Bp.-Roma,(2002), Magyar Nemzeti Galéria-Accademia dUngheria. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
15357.

Pittori ungheresi in Italia (1800-1900). Szerk.: Hessky Orsolya. Bp.-Roma,(2002), Magyar Nemzeti Galéria-Accademia d'Ungheria. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.

1 000 HUF
4 db fotózással kapcsolatos könyv: Dékán István: Fantázia és fényképezés. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó; Rév Miklós: Fényképtár. XV. MAFOSZ szalon. Kaposvár, 1998, MAFOSZ. I. Nemzetközi Magyar Fotóművészeti Kiállítás. Bp., 2001, MAFOSZ. Kiadói kartonált és papírkötésben.
15358.

800 HUF
Szebeni András: Vallomás. Vas István verseivel. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szebeni András által dedikált.
15359.

2 400 HUF
15360.

5 000 HUF
Jácéntos virágom. Néhány évszázad magyar dalterméséből száztizenegy legszebb magyar dal csokorba kötve. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés, kissé kopott hátsó borítóval. Jó állapotban.
15361.

3 000 HUF
Rozmaring. Balázs Árpád ötven kiválasztott legszebb dala. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés. Szép állapotban.
15362.

3 000 HUF
Stan Smith: Az akvarellfestés iskolája. Fordította Kada Júlia. Bp., 1996, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15363.

4 200 HUF
11,35
12,35
A Dunakanyar festője Szőnyi István 1894-1960. Kiállítás Szőnyi István halálának 50. évfordulója alkalmából. Szentendrei képtár 2010. augusztus 27-november 14. PMMI - Ferenczy Múzeum kiadványai 31. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Szentendre, 2010, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága, 20 p. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven.
15364.

2 000 HUF
Dajszásziné Dietz Vilma: Palóc keresztszemes himzések. Szerk.: Varga Marianna. Bp., é.n., Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
15365.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF