1 000 HUF
Dr. Imling Konrád: 1896: XXXII. Törvénycikk a bűnvádi perrendtartásról. Jegyzetekkel, utalásokkal, és magyarázattal. Bp., 1896, Ráth Mór, 292+32+81 p. Egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas borÃtóval, 14/15. oldalnál sérült kötéssel, számos ceruzás aláhúzással.