36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-17. kötet. Egy pótkötettel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromoÂliÂtográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbÅ‘r kötésben. 3 gerince sérült, a többi kötet ép, néhol kopásokkal. Komplett vármegyés térképsorozattal és egyéb litho táblákkal