1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Kosztolányi DezsÅ‘ összegyűjtött versei. Bp., (1944), Révai. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, kissé viseltes az elülsÅ‘ kötéstábla belseje, kijáró elülsÅ‘ szennylappal, elÅ‘zéklappal, és cÃmoldallal, szakadt utolsó oldallal és hátsó szennylappal,