8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kissé kopottas borítókkal, néhol kissé laza fűzéssel, a 2 és 3. kötet borítója sérült, a 12. kötet védő-, és előzéklapja kijár. A 24 kötetes lexikon 12 kötetbe kötve.