1903. "Ferenc József / Hadgyakorlat emlékérem" aranyozott Br emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF I. / EMLÉKÜL Ő FELSÉGE A KIRÁLY JELENLÉTE ALKALMÁBÓL MARIA-RADNA-LIPPA ŐSZI GYAKORLATOKNÁL 1903 SZEPTEMBER HÓBAN - ZUR ERINNERUNG AN DIE ANWESENHEIT Sr. MAJESTÄT DES KÖNIGS BEI DEM HERBST-MANÖVER IN MARIA-RADNA-LIPPA - SEPTEMBER 1903" (29mm) + Koncz Gyula újfalui tisztviselő számára kiállított sorszámozott, lep...
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (50mm) C:XF small patina
1922. "Vitézi jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal (57x37mm) T:2 zománchiba Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique band (57x37mm) C:XF enamell error
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal T:2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with modern ribbon C:VF NMK 418
1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 ph. Hungary 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF NMK 436.
1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:2 cserélt fül Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration on modern ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF replaced ear NMK 433.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN C:XF