10132. 295. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Guzsik jelzéssel: Utca részlet. Olaj, karton, sérült, keretben, 40×60 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván