10408. 295. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos téli éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×7 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván