10398. 295. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 60×50 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván