1 000 HUF
1910 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános útmutatója. Tizennegyedik évfolyam. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hirlap Újságvállalata. Dombornyomott, aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel, gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, gazdag reklámanyaggal, közte egy Kovald Péter és Fia litho reklámbélyeggel, aranyozott lapélekkel, belül jó állapotban.