Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 49
1198271
15132
296
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
1926 Testnevelési utasítás. II. rész. Komplett széria. Összesen 10 füzet: 1. Játékok, 2. Szabadgyakorlatok, 3. Atlétika, 4 Szergyakorlatok, 5 Utazás, 6a Görög-római bírkózás, 6b Ökölvívás, 6c cselgáncs. 7 Kerékpározás, 8 Sielés, 9 Céllövő sport, 10 Egyéb ágak
Bp. 1926, Országos Testnevelési Tanács - Stádium. A 38-72 l. között: A Magyar Labdarúgók Szövetsége játékszabályai. Kiadói, papírborítóban és tékában
5 000 HUF
1578677
15133
296
Other collectibles
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, ajándékozó szöveggel, számos képpel, kissé kopottas állapotban.
4 000 HUF
1578662
15134
296
Other collectibles
Grosics Gyula: Így láttam a kapuból. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Sport. Kiadói egészvászon kötés, javított papír védőborítóval, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
4 000 HUF
1577888
15135
296
Other collectibles
5 000 HUF
1510748
15136
296
Other collectibles
Asztalos Lajos - Bán Jenő: A sakkjáték elemei. Bp., é. n., Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1560008
15137
296
Other collectibles
Kincses Ferenc, Sermer György: Ökölvívás. Verseny és játékszabályok. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1559733
15138
296
Other collectibles
Pongrácz György: Szikrázó cipők. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1983, Sportpropaganda. Átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1559746
15139
296
Other collectibles
Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
1559737
15140
296
Other collectibles
Pongrácz György: Puha vagy, Jenő! Bp., 1983, Népszava. Kiadói papírkötésben.
1 000 HUF
1559773
15141
296
Other collectibles
Hoppe Pál, Szabó Ferenc: A Nyíl. Bp., 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
1559762
15142
296
Other collectibles
Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye.) Bp., 1984, Népszava. Kiadói kartonált papírkötés.
1560476
15143
296
Other collectibles
Aranycsapat. Az interjúkat készítette, a dokumentumokat válogatta Surányi András. Szerk.: Hernádi Miklós. Bp., 1982, Magyar Filmgyártó Vállalat. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035