10536.
296. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Révész Kornél (1885-1944): Újévi üdvözlet , rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 11x8 cm.