10195. 296. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
Tuka László (1924-2007): Misztikus hegycsúcsok. Színes rézkarc, papír, jelzett a karcon, felcsavarva, 37,5×24 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván