12570. 296. Closed Online auction Printed Materials
1 800 HUF
0 HUF
1928 Rendőrségi címtár. Budapesti utmutató és címtár. VIII. évfolyam. Bp., Pallas. Kopottas egészvászon-kötés, laza fűzéssel, a 7/8. oldal szakadt, a 8-11 oldal között a lapok kijárnak.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor