Books: Architecture, Art Number of items: 168
1562423
15449
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lélek és Forma. Magyar művészet 1896-1914. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal.
1 200 HUF
1562531
15450
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sculptura Hungarica. Mai magyar szobrászat. Szerk.: Szántó Tibor. Bp., 1970, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1562483
15451
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Marta Mannová: Így hímezzünk. Pozsony, 1975, Práca-Roh Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
1562793
15452
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Orbán Dezső festőművész (Ausztrália) gyűjteményes kiállítása. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1562787
15453
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Korniss Dezső kiállítása. Bp., 1980, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
5 000 HUF
1562774
15454
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Művész és mecénás. Kiállítás a Fruchter-gyűjtemény Czóbel képeiből a művész születésének 100. évfordulóján. Szerk.: Éri Gyöngyi, Szatmári Gizella. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés. Czóbel Béla kiállítási katalógus.
1 000 HUF
1542480
15455
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
F. W. Up de Graff: Az Amazonasz őserdeiben. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Angolból átdolgozta: Halász Gyula. Budapest, é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkiadóvállalata, 164 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé foltos lapszélekkel, fekete-fehér fotókkal, és egy térképekkel illusztrálva.
1 200 HUF
1484610
15456
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Herberts, Kurt: Wände und Wandbild. Stuttgart, 1953, Verlag Stähle & Friedel. Kissé megviselt vászonkötésben.
1 200 HUF
1484497
15457
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jakimowicz, Irena: Współczesna grafika polska. Varsó, 1975, Arkady. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
1484718
15458
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Schmidt, Eva Maria: Der große Altar zu Pergamon. Leipzig, [1961], Seemann Verlag. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1484622
15459
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jaxtheimer, Bodo W.: Knaurs Mal- und Zeichenbuch. Zürich, 1961, Th. Knaur. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
1483117
15460
296
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./
Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035