15374. 296. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Lédács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp.,1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor