1 400 HUF
Vegyes kiállÃtási katalógus tétel, 7 db: Czóbel. Szentendre, 1991, Szentendrei Műhely Galéria. Kiadói papÃrkötés. Uitz Béla kiállÃtása. A szovjet múzeumokban és a művész tulajdonában lévÅ‘ művekbÅ‘l. Bp., 1968, Magyar Nemzeti Galéria-Kulturális Kapcsolatok Intézete. Kiadói papÃrkötés. Jó állapotban. Kerényi JenÅ‘ (1908-1975) Bp.-Sopron, 2006, Körmend Galéria. Kiadói papÃrkötés. Huszárok. Sárvár, 1988, Nádasdy Ferenc Múzeum. Kiadói papÃrkötés. Medgyessy Ferenc kiállÃtása. Bp., 1956, Műcsarnok. Kiadói papÃrkötés. Magyar rajz és akvarell. XIX. és XX. század. Bp., 1959, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papÃrkötés. Dr. SÅ‘regi János: VezetÅ‘ a Déri Múzeum Régészeti Osztályában. Debrecen, 1939. Városi nyomda. Sérült, hiányzó borÃtóval.