15557.
296. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 600 HUF
Dr. Szabó József: Gyakorlati fogászat. Bp., 1914, Universitas Könyvkiadó Társaság, VIII+419 p. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, néhol ceruzás aláhúzokkal, belelülésekkel, de alapvetően jó állapotban. Halász László monori orvos névnélyegzőjével, és 1919-es névbejegyzésével.