15563.
296. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.