8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Az ,,Athenaeum" nagy képes naptára az 1903-diki közönséges évre. Hivatalos adatok alapján dolgozott tiszti czimtárral. 44. évf. Bp., 1903, Athenaem. Festett, kiadói félvászon-kötésben, a borító kopottas, a gerince javított.