1 200 HUF
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1894. évre. Szerk.: Mikszáth Kálmán. Budapest, 1894, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, a címlap és az elülső szennylap kijrá, M. Kir Naptárbélyeg bebélyegzéssel.