1 000 HUF
Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Magyar nyelvre fordította: Adorján Mihály. Bp., 1960., Magyar Helikon, 485+1 p. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban.