800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Jo van Ammers-Küller: Madame X. Napoleon korának nagy kalandornője. Fordította Sándor Imre. Bp., é.n., Béta. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötés, de egyébként jó állapotban.