15959. 296. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Kiel, Elfriede: A szeretet nagy szentje Árpádházi Erzsébet. Bp., 1970, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : deák_fruzsina