12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-II. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. II. kötet: A villafrancai béke után. Budapest, 1880-1881, Athenaeum, 1 t.+XXX+526+578 p. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az I. kötet gerince sérült, benne hullámos lapokkal.