800 HUF
Robinson Crusoe kalandos története. Az ifjsúsága számára átdolgozta Zempléni P. Gyula. Bp.-Bécs, é.n.,Deubler József. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, három színes illusztrációval, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az utolsó lap szakadt, csak három illusztrációval.