16115. 296. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászonkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált!
Photo of the item taken by : tánczos_gábor