Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv 2 kötete; Szőts Gyula (szerk.):Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv V. Budapest, 1939, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés, 272 p. Dr. Marinovich László - Szőts Gyula - Dr. Margittai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés,358 p. A borítók kopottasak. A címlapoko...
Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Budapest, 1926, Studium. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Magyarország Bibliographiája IV. 1712-1860. Könyvészeti kimutatása a Magyarországban s hazánkra vonatkozólag külföldön megjelent nyomtatványoknak. Szerk.: Petrik Géza. A bevezetést írta Szilágyi Sándor. Budapest, 1892, Pallas Rt. Modern egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, és borítóval. Jó állapotban.
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.