Books: Other rarities Number of items: 416
1577321
15887
296
Other collectibles
Szép Ernő: Azra. Mese. Bp., é.n.(1930), Singer és Wolfner, Hírlap nyomda-ny., 104 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
3 000 HUF
1577903
15888
296
Other collectibles
Mándy Iván: Budapesti legendák. Felvidéki András rajzaival. Bp., 1994, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (16/200) példány!
3 000 HUF
1580443
15889
296
Other collectibles
Nádas Péter: Emlékiratok könyve. Bp., 1986, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé foltos papírkötésben. A szerző által dedikált.
2 000 HUF
1581032
15890
296
Other collectibles
Tamási Áron: Énekes madár. Székely népi játék három felvonásban. (Tornalja), 1934, Kazinczy Könyv- és Lapkiadó Szövetkezet, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, kissé szakad borítóval, egyébként jó állapotban. Magyar Írás III. évf. 1934. május különszám.
3 000 HUF
1580876
15891
296
Other collectibles
Szepes Mária: Pöttyös Panni naplója. Rajzolta F: Györffy Anna. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó, 76+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1581036
15892
296
Other collectibles
A magyar könyvkiadás 1945-1959. Összeállította Bak János. Bp., 1960, Zeneműnyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1500 példányban.
3 000 HUF
1577132
15893
296
Other collectibles
Parfüm 2000. Illatok, üvegek, márkák világa. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1999, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
3 000 HUF
1577135
15894
296
Other collectibles
Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák világában. Szerk.: Babucs Éva. Bp., 1997, Geopen. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
4 000 HUF
1547610
15895
296
Other collectibles
3 000 HUF
1581042
15896
296
Other collectibles
Elavult könyvek jegyzéke II. Bp., 1953, Népmüvelési Minisztérium. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1 600 HUF
1580684
15897
296
Other collectibles
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1934, Révai. Illusztrált, dombornyomott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1 800 HUF
1580321
15898
296
3400
Other collectibles
Költők albuma. Összeáll.: Radó Antal. 3. kiad. Bp., é. n., Lampel. Kopott, javított gerincű díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
3 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035