15133.
296. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, ajándékozó szöveggel, számos képpel, kissé kopottas állapotban.