15033.
296. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, és két térképpel illusztrálva.