Books: Architecture, Art Number of items: 96
1586992
15275
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Peasant art in Sweden, Lapland & Iceland. London, Paris, New York, 1910, The Studio. Újrakötött műbőr kötés.
4 000 HUF
1586986
15276
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Peasant art in Russia. London, Paris, New York, 1912, The Studio. Újrakötött műbőr kötés, javításokkal.
3 000 HUF
1587229
15277
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szőnyi István (szerk.): A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Bp., 1941, Győző Andor kiadása. Félvászon kötésben.
2 400 HUF
1587709
15278
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
A.K. Dzsivelegov: A commedia dell'arte. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban.
2 600 HUF
1586050
15279
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, foltos papír mappában, az egyik sérült, egyébként jó állapotban. Teljes!
2 000 HUF
1586058
15280
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
1553434
15281
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Bp.,Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, 57-80+8 p. Hiányos.+ 7 l. a Díszítő Művészet egyéb számaiból.
5 000 HUF
1469672
15282
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
7 000 HUF
1566606
15283
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Das große Bilderlexikon der Antiquitäten. Szerk.: Bittner, Karel. Wien, 1976, Bertelmann Lexikon-Verlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12 000 HUF
1540479
15284
297
4200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Stan Smith: Az akvarellfestés iskolája. Fordította Kada Júlia. Bp., 1996, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
4 200 HUF
1461217
15285
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1583572
15286
297
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Georg Simmel: Velence, Firenze, Róma. Művészetelméleti írások. Budapest, Atlantisz Medvetánc, 1990, 164 p. Papírkötés, könyvtári bejegyzéssel, jó állapotban
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035