1 200 HUF
Böhm László: Zenei műszótár. Magyarázatokkal, kottapéldákkal, táblázatokkal és hangjegyírás-útmutatóval. Bp., 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Bővített és átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.