3 000 HUF
Jácéntos virágom. Néhány évszázad magyar dalterméséből száztizenegy legszebb magyar dal csokorba kötve. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés, kissé kopott hátsó borítóval. Jó állapotban.