8 000 HUF
Aradi vértanúk albuma. Szerk. Varga Ottó. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik K.-féle kötésben, a borító kopottas, foltos, egy hártyapapír szakadt, egy melléklet hiányzik.