12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Athenaeum könyvkiadó országok történetét bemutató könyvsorozatából hat kötet. (Összesen nyolc könyv.): André Maurois: Anglia története I-II. kötet. Fordította Németh Andor. Agostino Savelli: Itália története. A birodalom bukásától a birodalom megalapításáig. Fordította Brelich Mario. Louis Bertrand: Spanyolország története. Fordította Rónai Mihály András. A függeléket írta Passuth László. Wolfgang Goetz: A német nép története. Fordította Németh Andor. S. F. Platonov: Oroszország története. Fordítota és függelékkel ellátta Trócsányi Zoltán. Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. I-II. kötet. Fordította Dejszen Otmár. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, Goetz: A német nép története kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.