3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910, Franklin, XV+552 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon köté, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.