Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)
Ipolyi Arnold kisebb munkái III. kötet. Magyar történelmi, s egyhátörténeti tanulmányok. A szerző megbízásából közrebocsájtja volt könyvtárnoka Bunyitay Vincze. Budapest, 1887, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés. Jó állapotban.
John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.
Saecula Hungariae I-XII. Válogatott írások a honfoglalás korától napjainkig 12 könyvben. Bp., 1985. Széchenyi Művészeti Központ. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban.
La Colonna Traiana. Rilievi Fotografici Eseguiti in Occasione dei Lavori di Protezione Antiaerea. Roma XIX. Roma, 1942, Carlo Colombo. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. A Traianus oszlop, olasz nyelvű kiadvány, rengeteg fekete-fehér képanyaggal. / The Trajan Column. Paperbinding, in Italian language, with a lot of black and white picture.
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem története. 1945-1970. Szerk.: Sinkovics István. Bp., 1972, ELTE. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.