Stern Samu: A zsidókérdés Magyarországon, Bp., 1938. Pesti Izraelita Hitközség. 32p. Kiadói papírkötésben. Kis szakadással a borítón, egyébként jó állapotban.
4 db kiadvány - Fisch O. Róbert: A sárga csillag fénye. 1998, Sárga Csillag Alapítvány; Der Holocaust. Rassenhass und Antisemitismus in Deutschland; Terezín. 1997.; Féner Tamás - Scheiber Sándor: ... és beszéld el fiadnak... Bp., Corvina. Kötetenként változó, jó állapotban.
Codex Maimuni. Moses Maimonides Code of Law. The Illuminated Pages of the Kaufmann Mishneh Torah. Szerk.: Scheiber Sándor. h.n., 1984, Corvina, Helikon, Strassburger. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papírtokban, angol nyelven. Szép állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in cartoon case, in English langugage, in good condition.
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Harmadik kötet. Az utolsó próféták. Budapest, 1903, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XVIII. Korabeli egészvászon-kötésben.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Michael Gold: Zsidók ha nincs pénzük. Fordította Bólyay Zoltán. Bp., 1935, Kosmos. Kiadói egészbőr kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, S. Szőnyi Lajos ex-libris-szével, linó.